Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Rezultatele etapelor județene ale concursurilor extrașcolare

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)
Rezultatele Concursului de eseuri pe teme de consiliere în carieră pentru elevi – etapa județeană:
Locul I – Borișteac Viorica de la Liceul Tehnologic ”Anghel Saligny” Turț, profesor coordonator Câcău Leș Crina;
Locul II – Buga Andreea Maria de la Colegiul Tehnic de Transporturi și Telecomunicații ”Ion I. C. Brătianu” Satu Mare, profesor coordonator Jurje Raluca.
Elevii clasați pe locurile I și II vor participa la etapa națională, care va avea loc la Baia Mare, în perioada 16-20 iulie 2017.

Rezultatele Concursului de proiecte de mediu – etapa județeană:
Locul I – Budeci Cristina de la Colegiul Național ”Doamna Stanca” Satu Mare, profesor coordonator Precup Mirela.
Eleva clasată pe locul I va participa la etapa națională, care va avea loc la Tabăra Muncel județul Iași, în perioada 21-26 iulie 2017.

Rezultatele Olimpiadei ”Meșteșuguri artistice tradiționale” – etapa județeană:
Locul I – Pintea Raluca de la Școala Gimnazială nr. 3 Negrești Oaș, profesor coordonator Pop Maria Irina;
Locul II – Goste Iulian de la Școala Gimnazială Socond, profesor coordonator Goste Mirela;
Locul III – Goia Denisa de la Liceul Tehnologic ”Anghel Saligny” Turț, profesor coordonator Câcău Leș Crina;
Mențiune – Male Teodora de la Școala Gimnazială nr. 3 Negrești Oaș, profesor coordonator Pop Maria Irina;
Mențiune - Buhai Ioana de la Liceul Tehnologic Tarna Mare, profesor coordonator Conioși Vasile;
Mențiune - Șteț Natalia de la Școala Gimnazială Vama, profesor coordonator Grigorean Mihaela.
Elevii clasați pe locurile I și II vor participa la etapa națională, care se va desfășura la Sibiu, în perioada 25-30 iulie 2017.

Rezultatele Concursului de proiecte antidrog ”Împreună” – etapa județeană:
Locul I – Beres Karla, Farcău Oana, Miklosi Martina și Mulcuțan Chis Vlad de la Colegiul Național ”Mihai Eminescu” Satu Mare, profesor coordonator Horșia Marius;
Locul II – Szanto Reka, Varga Victoria, Konya Arnold și Licz Richard de la Colegiul Național ”Kolcsey Ferenc” Satu Mare, profesor coordonator Maier Arnold.
Echipajul clasat pe locul I va participa la etapa națională, care se va desfășura la Eforie Sud, în perioada 28 august – 2 septembrie 2017.

Lasă un comentariu