Kereskenyi Gabor a votat pentru continuitate

Evaluaţi acest articol
(4 voturi)

Kereskenyi Gabor, candidatul UDMR la Primăria municipiului Satu Mare, a votat, în această dimineață, pentru un oraș mai bun și mai curat.

Acesta s-a prezentat la secția de votare alături de soție și una dintre cele două fiice.

”Respectul față de comunitatea în care trăiești, te manifești și prezentându-te la vot și votând conform conștiinței. Eu asta am făcut de 20 de ani, am participat la fiecare scrutin și am votat. Astăzi am votat pentru continuitate, ca Satu Mare să meargă mai departe pe drumul dezvoltării pentru că stagnarea nu mai e o opțiune pentru comunitatea noastră, pentru orașul nostru”, a declarat Kereskenyi Gabor.

kereskenyi gabor vot locale

 

Lasă un comentariu

cbasatumare

centrulgmzamfirescu

energy kids

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii