alegeri locale 2024 pnl adrian cozma 
alegeri locale psd satu mare varianta2
banner udmr alegeri locale 2024 smnews

Orsolya Lőrincz, cel mai tânăr candidat la o primărie din județul Satu Mare

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Astăzi, în cadrul unei conferințe de presă susținută de președintele PNL Satu Mare, Adrian Cozma, a fost prezentată Orsolya Lőrincz (24 ani) - cel mai tânăr candidat la o primărie din județul Satu Mare.

Tânăra sătmăreancă s-a întors de curând de la studii din Budapesta și își dorește să se implice în dezvoltarea comunei Culciu.

”Din păcate, în ultimii 24 ani în comuna noastră nu s-a făcut absolut nimic. Suntem rămași în urmă, în Culciu Mare nu avem niciun mp de asfalt pe ulițe, așa că avem multe de făcut (…) Vom câștiga în 9 iunie și știu că împreună vom putea face comuna noastră să înflorească”, a declarat Orsolya Lőrincz.

 

Lasă un comentariu

cba

centrulgmzamfirescu

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii