Fotbal județean | AJF Satu Mare a stabilit programul ligii a cincea

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Comisia de Competiţii din cadrul AJF Satu Mare a stabilit formatul, respectiv programul meciurilor ligii a cincea. 

Data la care se vor desfăşura jocurile primei etape va fi comunicată ulterior, în timp util.

Program Liga 5:

1. Viitorul Viile Satu Mare

2. Unirea Bercu

3. Egri Sasok Agriş

4. Olimpia Căuaş

5. Ugocea Porumbeşti

6. ASCS Diferit

7. Kneho Urziceni

8. Gloria Moftinu Mare

9. Recolta Dorolţ II Dara

10. Dacia Supur

Etapa 1:

Viitorul Viile Satu Mare - Dacia Supur

Unirea Bercu - Recolta Dorolţ II Dara

Egri Sasok Agriş - Gloria Moftinu Mare

Olimpia Căuaş - Kneho Urziceni

Ugocea Porumbeşti - ASCS Diferit

Etapa 2:

Dacia Supur  - ASCS Diferit

Kneho Urziceni - Ugocea Porumbeşti

Gloria Moftinu Mare - Olimpia Căuaş

Recolta Dorolţ II Dara - Egri Sasok Agriş

Viitorul Viile Satu Mare - Unirea Bercu

Etapa 3:

Unirea Bercu - Dacia Supur

Egri Sasok Agriş - Viitorul Viile Satu Mare

Olimpia Căuaş - Recolta Dorolţ II Dara

Ugocea Porumbeşti - Gloria Moftinu Mare

ASCS Diferit - Kneho Urziceni

Etapa 4:

Dacia Supur- Kneho Urziceni

Gloria Moftinu Mare - ASCS Diferit

Recolta Dorolţ II Dara - Ugocea Porumbeşti

Viitorul Viile Satu Mare - Olimpia Căuaş

Unirea Bercu - Egri Sasok Agriş

Etapa 5:

Egri Sasok Agriş - Dacia Supur

Olimpia Căuaş - Unirea Bercu

Ugocea Porumbeşti - Viitorul Viile Satu Mare

ASCS Diferit - Recolta Dorolţ II Dara

Kneho Urziceni - Gloria Moftinu Mare

Etapa 6:

Dacia Supur  - Gloria Moftinu Mare

Recolta Dorolţ II Dara - Kneho Urziceni

Viitorul Viile Satu Mare - ASCS Diferit

Unirea Bercu - Ugocea Porumbeşti

Egri Sasok Agriş - Olimpia Căuaş

Etapa 7:

Olimpia Căuaş - Dacia Supur

Ugocea Porumbeşti - Egri Sasok Agriş

ASCS Diferit - Unirea Bercu

Kneho Urziceni - Viitorul Viile Satu Mare

Gloria Moftinu Mare - Recolta Dorolţ II Dara

Etapa 8:

Dacia Supur  - Recolta Dorolţ II Dara

Viitorul Viile Satu Mare - Gloria Moftinu Mare

Unirea Bercu - Kneho Urziceni

Egri Sasok Agriş - ASCS Diferit

Olimpia Căuaş - Ugocea Porumbeşti

Etapa 9:

Ugocea Porumbeşti - Dacia Supur

ASCS Diferit - Olimpia Căuaş

Kneho Urziceni - Egri Sasok Agriş

Gloria Moftinu Mare - Unirea Bercu

Recolta Dorolţ II Dara - Viitorul Viile Satu Mare

*Comisia de Competiţii AJF îşi rezervă dreptul de a opera modificări în structura programului competiţional, în funcţie de cerinţele protocolului medical Covid-19.

Lasă un comentariu

cbasatumare

centrulgmzamfirescu

energy kids

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii