Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Rezultatele înregistrate în fotbalul județean sătmărean

Evaluaţi acest articol
(2 voturi)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a V-a din cele trei serii ale ligii a IV-a și jocurile etapei a IV-a din cele două serii ale Ligii a V-a. Rezultatele înregistrate în cele două ligi ale fotbalului județean sătmărean:

Rezultate Liga 4, Seria A (Zona Tur-Talna), etapa 5:
Sâmbătă, 29 septembrie:
Energia Negreşti 4 – 0 Turul Micula (juniori 3-0)
Duminică, 30 septembrie:
Talna Oraşu Nou 8 – 1 Venus Dumbrava (juniori 1-15)
Victoria Apa 4 – 0 Someşul Odoreu (juniori - nu s-a jucat)
AS Livada 2 – 1 Voinţa Lazuri (juniori 0-2)
Speranţa Halmeu 6 – 1 Egri Sasok Agriş (juniori 4-2)
Sportul Botiz – Dacia Medieşu Aurit (amânat)

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 5:
Sâmbătă, 29 septembrie:
Someşul Oar 1 – 2 CSM Satu Mare (juniori 0-1)
Ştiinţa Beltiug 6 – 0 Voinţa Doba (juniori - nu s-a jucat)
Duminică, 30 septembrie:
Luceafărul Decebal 4 – 2 Cetate Ardud 800 (juniori - nu s-a jucat)
Crasna Moftinu Mic 4 – 1 Unirea Păuleşti (juniori 1-6)
Voinţa Babţa 1 – 0 Recolta Dorolţ (juniori 0-1)
Atletic Craidorolţ 2 – 2 Viitorul Vetiş (juniori 2-6)

Liga a IV-a, Seria C (Zona Crasna), etapa 5:
Duminică, 30 septembrie:
Fronlich Foieni 0 – 1 AS Căpleni (juniori 1-4)
AS Ghenci 1 – 1 Recolta Sanislău (juniori 0-3)
Stăruinţa Berveni 2 – 6 Real Andrid (juniori 4-1)
Viitorul Lucăceni 0 – 5 Schamagosch Ciumeşti (juniori 0-1)
Victoria Tiream 2 – 1 Unirea Pişcolt (juniori 0-3)
Fortuna Căpleni 1 – 1 Schwaben Kalmandi Cămin (juniori 2-5)
CSM Victoria Carei a stat.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 4:
Duminică, 30 septembrie:
Platanul Marna 4 – 4 Kneho Urziceni
Vulturii Santău 2 - 6 CS SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
AS Termala Dindeşti 0 – 0 Speranţa Bogdand
Gloria Moftinu Mare 1 – 2 Olimpia Căuaş
Dacia Supur 3 – 4 Olimpia Domăneşti

Rezultate Liga 5, Seria B, etapa 4:
Duminică, 30 septembrie:
Codreana Homoroade 1 – 3 Prietenia Crucişor
Ugocea Porumbeşti 3 – 2 Viitorul Viile Satu Mare
ACS Turulung – CSM Satu Mare II (amânat)
Recolta Dorolţ II 0 – 5 AS Voinţa Turţ
Unirea Bercu 1 - 1 AS CS Cetate Ardud 800 II

 

Lasă un comentariu

cbasatumare

centrulgmzamfirescu

energykardioclubnoiembrie

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii