Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Programul meciurilor din județ și arbitrii delegați de AJF Satu Mare

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

În weekend se joacă meciurile etapei a treia din Liga 4 și meciurile etapei a doua din Liga 5.

Program Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 3:

Sâmbătă, 15 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Voinţa Lazuri - Energia Negreşti
Arbitri: Pop Lucian, Marian Beniamin, Rad Bogdan;
Observator: Ziman Cornel;

Duminică, 16 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Egri Sasok Agriş - Sportul Botiz (ora 12:00 și 14:00):
Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Reday Arpad;
Observator: Năstruţ Liviu;
AS Livada - Turul Micula
Arbitri: Peneghi Şerban, Kopriva Tamas, Botoş Roland;
Observator: Vigu Iosif;
Someşul Odoreu - Talna Oraşu Nou (teren Orașu Nou)
Arbitri: MM, Raţ Sebastian jr., Szabo Andrei;
Observator: Kalmar Iosif;
Venus Dumbrava - Victoria Apa
Arbitri: Dragoş Bogdan, Szakacs Zsolt, Chiorean George;
Observator: Pataki Zoltan;
Dacia Medieşu Aurit - Speranța Halmeu
Arbitri: MM, Bonţidean Daniel, Estan Alex;
Observator: Andreica Vasile;

Program Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 3:
Vineri, 14 septembrie:
CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal (ora 17:00 - juniori)
Arbitri: Mazilu Ovidiu, Bathory Ştefan, Pop Emanuel;
Observator: Halici Eugen;

Sâmbătă, 15 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
CSM Satu Mare – Luceafărul Decebal (ora 11:00 - seniori)
Arbitri: Mazilu Ovidiu, Bathory Ştefan, Pop Emanuel;
Observator: Halici Eugen;
CS Someşul Oar - Cetate 800 Ardud
Arbitri: Chiorean Cristian, Petruţ Sebastian, Bonţidean Daniel;
Observator: Gherasim Alexandru;
Unirea Păuleşti - Ştiinţa Beltiug
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert;
Observator: Matei Claudiu;

Duminică, 16 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Recolta Dorolţ - Atletic Craidorolț (ora 12:30 - seniori și 14:30 - juniori)
Arbitri: Simon Elek, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Turtureanu Ioan;
Voinţa Doba - Crasna Moftinu Mic
Arbitri: Bărbuş Stejerel, Jennifer D. Damian, Lukacs Levente;
Observator: Stoica Viorel;
Viitorul Vetiş - Voinţa Babţa (amânat)

Program Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 3:
Duminică, 16 septembrie (ora 15:00 și 17:00):
Schwaben Kalmandi Cămin - AS Ghenci
Arbitri: Merkly Csaba, Batori Patrick, Pop Paul;
Observator: Mandi Attila;
Schamagosch Ciumeşti - CSM Victoria Carei
Arbitri: Brigadă Bihor;
Observator: Petz Istvan;
Recolta Sanislău - Victoria Tiream
Arbitri: Chiriloaia Ciprian, Zsigrai Cătălin, Ardelean Vlad;
Observator: Rus Gavril;
Frohlich Foieni - Fortuna Căpleni
Arbitri: Neichi Sergiu, Pop Cristian, Nagy Mate;
Observator: Iuhas Ioan;
Viitorul Lucaceni - Stăruinţa Berveni
Arbitri: Pop Emanuel, Bauer Iosif, Bauer Adalbert;
Observator: Kegyes Tiberiu;
Real Andrid - Unirea Pişcolt
Arbitri: Kovacs Szabolcs, Kopriva Zsolt, Sălăgean Norbert;
Observator: Torok Zoltan;
AS Căpleni stă.

Program Liga 5, Seria A, etapa 2:
Duminică, 16 septembrie:
Termala Dindeşti - Olimpia Domăneşti (ora 15:00)
Arbitri: Rad Bogdan, Toth Cristian, Roşu Florin;
Observator: Șuta Nicolae;
Kneho Urziceni - Olimpia Căuaş (ora 17:30)
Arbitri: Rad Bogdan, Toth Cristian, Roşu Florin;
Observator: Morar Nicolae;
Platanul Marna - Speranța Bogdand (ora 17:30)
Arbitri: Juhasz Tibor, Borza Vlad, Dănuţ Mihuţ;
Observator: Lizak Paul;
Gloria Moftinu Mare - Olimpia MCMXXI Satu Mare (ora 17:30)
Arbitri: Bathory Ștefan, Şerban Ovidiu, Chiricheş Vasile;
Observator: Dorca Marcel;
Dacia Supur - Vulturii Santău (teren Santău - ora 17:30)
Arbitri: Kovacs Attila, Bor Alberto, Sas Bogdan;
Observator: Kegtes Adalbert;

Program Liga 5, Seria B, etapa 2:
Duminică, 16 septembrie (ora 17:00):
Viitorul Viile Satu Mare - CSM Satu Mare II
Arbitri: Simon Elek, Ghencean Marius, Gherman Darius;
Observator: Schwarcz Oscar;
ACS Turulung - Vointa Turț
Arbitri: Pop Lucian, Miron Ciprian, Reday Arpad;
Observator: Chioreanu Radu;
Codreana Homoroade - Unirea Bercu
Arbitri: Matei Claudiu, Căliman Patrick, Ienei Matei;
Observator: Racolța Vasile;
Ugocea Porumbeşti - Prietenia Crucişor (amânat)
Cetate 800 Ardud II - Recolta Dorolț II (amânat)

Lasă un comentariu

Centrul Cultural G.M. Zamfirescu

energykardioclubseptembrie

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii