Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Rezultatele înregistrate în fotbalul județean sătmărean

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a III-a din cele trei serii ale ligii a IV-a și jocurile etapei a II-a din cele două serii ale Ligii a V-a. Rezultatele înregistrate în cele două ligi ale fotbalului județean sătmărean, atât la juniori cât și la seniori:

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 3:
Sâmbătă, 15 septembrie:
Voinţa Lazuri 1 – 4 Energia Negreşti (juniori 2-2)
Duminică, 16 septembrie:
Egri Sasok Agriş 0 – 3 Sportul Botiz (juniori 0-5)
AS Livada 1 – 4 Turul Micula (juniori 3-2)
Someşul Odoreu 1 – 12 Talna Oraşu Nou (juniori 4-3)
Venus Dumbrava 2 – 3 Victoria Apa (juniori 3-0, neprezentare Apa)
Dacia Medieşu Aurit 0 – 2 Speranța Halmeu (juniori 3-0, neprezentare Halmeu)

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 3:
Sâmbătă, 15 septembrie:
CSM Satu Mare 1 – 0 Luceafărul Decebal (juniori 0-2)
CS Someşul Oar 2 – 2 Cetate 800 Ardud
Unirea Păuleşti 2 – 3 Ştiinţa Beltiug (juniori 7-4)
Duminică, 16 septembrie:
Recolta Dorolţ 5 – 0 Atletic Craidorolț (juniori 14-0)
Voinţa Doba 0 – 12 Crasna Moftinu Mic
Viitorul Vetiş – Voinţa Babţa (amânat)

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 3:
Duminică, 16 septembrie:
Schwaben Kalmandi Cămin 2 – 2 AS Ghenci (juniori 4-3)
Schamagosch Ciumeşti 0 – 5 CSM Victoria Carei (juniori 0-2)
Recolta Sanislău 4 – 1 Victoria Tiream (juniori 5-2)
Frohlich Foieni 1 – 0 Fortuna Căpleni (juniori 7-2)
Viitorul Lucaceni 1 – 1 Stăruinţa Berveni (juniori 0-2)
Real Andrid 2 – 2 Unirea Pişcolt (juniori 2-7)
AS Căpleni a stat.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 2:
Duminică, 16 septembrie:
Termala Dindeşti 1 – 0 Olimpia Domăneşti (0-0)
Kneho Urziceni 3 – 1 Olimpia Căuaş (0-1)
Platanul Marna 5 – 4 Speranța Bogdand (3-4)
Gloria Moftinu Mare 0 – 6 Olimpia MCMXXI Satu Mare (0-4)
Dacia Supur 1 – 3 Vulturii Santău (0-1)

Rezultate Liga 5, Seria B, etapa 2:
Duminică, 16 septembrie:
Viitorul Viile Satu Mare 2 – 2 CSM Satu Mare II (2-1)
ACS Turulung 0 – 3 Voința Turț (0-2)
Codreana Homoroade 2 – 2 Unirea Bercu (1-2)
Ugocea Porumbeşti – Prietenia Crucişor (amânat)
Cetate 800 Ardud II – Recolta Dorolț II (amânat)

Lasă un comentariu

cbasatumare

centrulgmzamfirescu

energykardioclubnoiembrie

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii